Agencja Artystyczna „BeapArt”

zajmuje się profesjonalną, kompleksową oprawą artystyczną imprez. Nasza bogata oferta łączy w sobie działania artystyczne, techniczne i organizacyjne. Skierowana jest do różnego typu odbiorcy (zróżnicowanie ze względu na wiek, charakter imprezy, gusta i zasobność klientów).

Oferujemy Państwu oprawę muzyczną wesel, zabaw, studniówek, dancingów, imprez firmowych, biesiad itp., a także wykonanie koncertów i recitali. Profesjonalizm, wysokie wykształcenie, wszechstronne umiejętności i doświadczenie współpracujących z nami muzyków pozwala dać Państwu duży wybór repertuaru: od typowo tanecznego, przez rockowy do biesiadnego i operetkowego.

Jest to grono ludzi znanych, o ugruntowanej pozycji na rynku muzycznym, gwarantujących wysoki poziom artystyczny. Przy każdej imprezie zapewniamy Państwu obecność charyzmatycznego, doświadczonego prowadzącego, który sprawi, że zabawa będzie atrakcyjna, przyjemna, wesoła i niezapomniana.

Nasze zaplecze techniczne pozwala zapewnić odpowiednie nagłośnienie, oświetlenie i efekty specjalne dostosowane do wielkości sali czy imprezy plenerowej.

Mamy dla Państwa bogatą, ciekawą ofertę dla dzieci i młodzieży. Oprócz przedstawień, widowisk i innych form teatralnych prowadzimy animacje dla dzieci przy okazji imprez okolicznościowych i prywatnych. Organizujemy liczne zabawy i konkursy przy użyciu kolorowych strojów, akcesoriów animacyjnych i instrumentów muzycznych.

Współpracujący z nami znani i lubiani aktorzy pomagają stworzyć repertuar na najwyższym poziomie dla każdej grupy wiekowej.

Naszym znakiem firmowym jest profesjonalizm i solidność wykonywanych usług.

Celem – pełne zadowolenie odbiorców. Wychodzimy naprzeciw indywidualnym oczekiwaniom, dostosowując się do charakteru imprezy i możliwości klienta.

Możecie Państwo liczyć na solidne, elastyczne podejście do Waszych potrzeb przy jednoczesnym wsparciu i doradztwie opartym na naszym wieloletnim doświadczeniu.

Zapraszamy do współpracy!